Košík
2 položky
Náhľad
Zoradiť podľa

PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord

Kód: 43446
4,25 € s DPH
4,10 € s DPH
? 04.08.2021 - u dodávateľa

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

Kód: 5878
6,50 € s DPH
6,30 € s DPH
nie je skladom

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Kód: 51344
8,85 € s DPH
8,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

Kód: 56734
9,50 € s DPH
9,20 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 14228
10,40 € s DPH
10,10 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 15848
11,20 € s DPH
10,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 22177
12,00 € s DPH
11,70 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm

Kód: 41008
12,00 € s DPH
11,70 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 10465
12,20 € s DPH
11,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

SFP 1G MM 850nm 550m Cisco

Kód: 4603
13,10 € s DPH
12,70 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 550/275m distance

Kód: 38712
14,50 € s DPH
14,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

Kód: 38713
14,50 € s DPH
14,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco

Kód: 82272
15,60 € s DPH
15,20 € s DPH
nie je skladom

MikroTik S-85DLC05D SFP optický modul , MM, 550m, 1,25G, 850Nm

Kód: 54602
16,00 € s DPH
15,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

UBNT UF-RJ45-1G SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu

Kód: 62158
16,60 € s DPH
16,20 € s DPH
skladom