Košík
prázdny
Náhľad
Zoradiť podľa

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Kód: 51344
13,70 € s DPH
13,30 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)

Kód: 54602
16,20 € s DPH
15,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Kód: 56734
19,10 € s DPH
18,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)

Kód: 54604
21,50 € s DPH
20,90 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 14228
22,00 € s DPH
21,40 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 22177
22,00 € s DPH
21,40 € s DPH
nie je skladom

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 10465
22,20 € s DPH
21,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 15848
23,10 € s DPH
22,40 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis 100FX (LC) SFP 15km AT-OSPFX/15

Kód: 55859
24,20 € s DPH
23,50 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP for Netgear

Kód: 10918
26,50 € s DPH
25,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module

Kód: 54603
26,50 € s DPH
25,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm

Kód: 41008
29,00 € s DPH
28,20 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 550/275m distance

Kód: 38712
30,20 € s DPH
29,40 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

Kód: 38713
30,20 € s DPH
29,40 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver

Kód: 14957
35,70 € s DPH
34,70 € s DPH
nie je skladom