Košík
1 položka
Náhľad
Zoradiť podľa

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 14228
12,00 € s DPH
11,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 22177
13,40 € s DPH
13,10 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 15848
13,60 € s DPH
13,20 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 10465
13,70 € s DPH
13,30 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Kód: 51344
13,70 € s DPH
13,30 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)

Kód: 54602
15,60 € s DPH
15,10 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Kód: 56734
19,40 € s DPH
18,90 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)

Kód: 54604
19,80 € s DPH
19,20 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis 100FX (LC) SFP 15km AT-OSPFX/15

Kód: 55859
22,90 € s DPH
22,20 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module

Kód: 54603
24,50 € s DPH
23,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

Kód: 38713
25,90 € s DPH
25,10 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 550/275m distance

Kód: 38712
25,90 € s DPH
25,20 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm

Kód: 41008
26,60 € s DPH
25,90 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP for Netgear

Kód: 10918
27,20 € s DPH
26,50 € s DPH
nie je skladom

OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver

Kód: 14957
29,80 € s DPH
29,00 € s DPH
nie je skladom