Košík
2 položky
Náhľad
Zoradiť podľa

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 22177
2,44 € s DPH
2,37 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Kód: 12568
3,20 € s DPH
3,10 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord

Kód: 43446
3,95 € s DPH
3,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-32MM, 1G SFP opt.modul MM LC,Cisco k.

Kód: 51344
7,90 € s DPH
7,65 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Signamax 100-32SM-LR20, 1G SFP modul SM LC,20km,C.

Kód: 56734
8,40 € s DPH
8,15 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

Kód: 14228
9,65 € s DPH
9,40 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 15848
10,70 € s DPH
10,40 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

Kód: 10465
11,10 € s DPH
10,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

SFP 1G MM 850nm 550m Cisco

Kód: 4603
11,30 € s DPH
11,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)

Kód: 54602
16,30 € s DPH
15,80 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul

Kód: 62158
16,40 € s DPH
15,90 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LS Gigabit Single-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 10km

Kód: 38713
16,40 € s DPH
16,00 € s DPH
zvyčajne do 48hodin

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm

Kód: 41008
16,40 € s DPH
16,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Multi-mode MiniGBIC/SFP LC Module, 550/275m distance

Kód: 38712
16,40 € s DPH
16,00 € s DPH
zvyčajne do 48hodin

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

Kód: 5878
15,80 € s DPH
16,30 € s DPH
zvyčajne do 24hodin