Košík
1 položka
Náhľad
Zoradiť podľa

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Kód: 4484
41,00 € s DPH
39,90 € s DPH
nie je skladom, info

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

Kód: 4501
41,00 € s DPH
39,90 € s DPH
nie je skladom, info

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Multimode

Kód: 53325
75,70 € s DPH
73,60 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode

Kód: 56785
134,00 € s DPH
130,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX (SC) Multimode

Kód: 53326
148,00 € s DPH
144,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

D-Link redundantný elektrický zdroj pre DMC-1000 Chassis

Kód: 56787
193,00 € s DPH
187,00 € s DPH
nie je skladom, info

D-Link media konvertor do Chassis pre DMC sérii

Kód: 56786
356,00 € s DPH
346,00 € s DPH
nie je skladom, info

Filtrovať podľa:

Zrušiť všetko