Košík
2 položky
Náhľad
Zoradiť podľa

Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1

Kód: 4515
5,60 € s DPH
5,45 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Allied Telesis AT-WLMT 1ks

Kód: 63459
8,10 € s DPH
7,90 € s DPH
nie je skladom

PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100

Kód: 30650
12,10 € s DPH
11,80 € s DPH
23.10.2019 - u dodávateľa

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

Kód: 16350
16,40 € s DPH
15,90 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link MC110CS Media Converter 100TX/100FX SM, SC, 20 km

Kód: 16345
24,10 € s DPH
23,40 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km

Kód: 16342
24,40 € s DPH
23,70 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km

Kód: 16347
29,80 € s DPH
29,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

Kód: 16348
29,80 € s DPH
29,00 € s DPH
zvyčajne do 24hodin

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Kód: 4484
43,60 € s DPH
42,40 € s DPH
nie je skladom, info

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

Kód: 4501
43,60 € s DPH
42,40 € s DPH
nie je skladom, info

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Multimode

Kód: 53325
79,40 € s DPH
77,20 € s DPH
nie je skladom, info

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

Kód: 1477
84,80 € s DPH
82,50 € s DPH
zvyčajne do 48hodin

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

Kód: 63467
85,30 € s DPH
82,90 € s DPH
zvyčajne do 48hodin